Që nga viti 1999

Ne jemi duke u përqëndruar në nxjerrje petëzim!
Mëso më shumë
 • Shpërndarjen në kohë

  Shpërndarjen në kohë

 • Cilesi e larte

  Cilesi e larte

 • OEM Për Laminating Film

  OEM Për Laminating Film

Rreth nesh

Themeluar në vitin 1999, Yixing Wangzhe Laminating Film Co, Ltd.is një prodhues dhe eksportues që ka të bëjë me kërkimin shkencor, zhvillimin dhe prodhimin e laminating filmit. Ne jemi të vendosur në qytetin Yixing provincën Jiangsu, me qasje të përshtatshëm të transportit të Shangait dhe portin Ningbo. Të gjitha prodhimet tona janë vlerësuar në masë të madhe në një shumëllojshmëri të tregjeve të ndryshme në të gjithë botën.

 • dfgd (1)
 • dfgd (2)