од 1999 година

Ние се фокусираме на истиснување каширане!
Научи повеќе
 • Испорака во времето

  Испорака во времето

 • Висок квалитет

  Висок квалитет

 • OEM за ламиниране филм

  OEM за ламиниране филм

за нас

Основана во 1999 година, Yixing Wangzhe ламиниране филм копродукции, Ltd професионална производител и извозник што се занимава со истражување, развој и производство на ламиниране филм. Ние се наоѓа во градот Yixing Jiangsu покраината, со удобен превоз пристап до Шангај и Ningbo порта. Сите наши производи се многу ценети во различни пазари низ целиот свет.

 • dfgd (1)
 • dfgd (2)